Soft plyobox Tiguar V2 - 60 cm

Kód: TI-PSB060V2
Novinka
Značka: Tiguar
14 600 Kč 12 066 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
9.8.2024
Možnosti doručení

Nový soft plyobox od značky Tiguar.

  • Výška: 60 cm
  • Šířka: 75 cm
  • Délka: 90 cm
  • Výplň: tlumící pěna
  • Vnější část: voděodolné a protiskluzové PVC
  • Barva: černá, barevný potisk

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová a vylepšená verze plyoboxu Tiguar se zárukou ještě větší spolehlivosti a funkčnosti. Čtyřdílný Plyobox Tiguar V2 je ideální pro trénink profesionálních i volnočasových sportovců, kteří chtějí zlepšovat svou sílu a kondici.

PLYOBOX TIGUAR V2

Cvičení na plyoboxu jsou nedílnou součástí tréninku v posilovně, CROSSFITu či centrech pro zdraví a pohyb. Plyobox je určen zejména pro skoky, výskoky a přeskoky. Pro cvičení na plyoboxu jsou zásadní dvě vlastnosti – stabilita a bezpečnost. Oba tyto prvky Soft plyobox Tiguar V2 splňuje.

 Specifikace

ZESÍLENÉ ŠVY, SUCHÉ ZIPY A PROTISKLUZOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plyobox Tiguar je vyroben z pěny s vysokou hustotou, která tlumí nárazy, snižuje zatěžování kloubů a zvyšuje stabilitu. Nejnovější provedení má zesílené švy a ještě pevnější suché zipy spojující jednotlivé plyoboxy k sobě. Díky tomuto řešení můžete plyoboxy libovolně kombinovat a dosáhnout tak maximální výšky (až 150 cm). Tato výška je vhodná pro profesionální sportovce, kterým umožní speciální trénink jakého by s dřevěným plyoboxem nikdy nedosáhli.

 

PLYOBOX JAKO PÓDIUM?

Důmyslnost Tiguar plyoboxů se skrývá v nalezení dalšího využití. Jsou nejen skvělým tréninkovým vybavením, ale budou nepostradatelným prvkem každé soutěže ve vašem klubu. Plyoboxy lze sestavit jako profesionálně vypadající pódium a celé události dodá osobitý charakter, kdy bude vítězná trojice moci hrdě zaujmout své místo.

Péče o plyoboxy

Skladujte mimo dosah UV záření, organických a anorganických rozpouštědel. Po použití je vhodné plyobox otřít vlhkým hadříkem a odložit je na vhodné místo k vyschnutí. 

Soft plyobox Tiguar V2 - 60 cm

Marek Mroczek

majitel OMTC, Master Trainer TRX Poland, Master Trainer GOOD MOOV. & GT
„Pro je plyobox základní vybavení každého tréninkového studia. Tuto geniální sadu využíváme v plyometrickém, silovém i rekonvalescenčním tréninku. Oceňuji jejich „měkkost“ a možnost měnit výšku, což nám pomáhá sestavit mnoho cviků, které se zpočátku zdají neproveditelné. Kromě zřejmých tréninkových výhod sady plyoboxů nemohu nezmínit vizuální kvality tohoto komba – vypadají nádherně."
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bedny, plyoboxy
Výška: 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: