Závěsný systém TRX® HOME GYM (ORIGINÁLNÍ produkt TRX®)

Kód: TRXX-HOME
5 990 Kč –30 %
Závěsný systém TRX® HOME GYM (ORIGINÁLNÍ produkt TRX®)_01
5 990 Kč –30 % 4 193 Kč 3 465 Kč bez DPH
Skladem za 5-7 týdnů
Můžeme doručit do:
30.9.2021
Originální produkt s ochrannou známkou TRX® Vhodný na domácí použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný systém TRX® HOME GYM ORIGINÁL TRX ® : Total-Body Resistance Exercises = Cviky pro zatížení celého těla

Už vás nebaví opouštět teplo domova a docházet do fitness, hlídat si časy TRX ® lekcí a cvičit na povel v daný čas? Ale přitom cvičení na TRX ® tak milujete, že se ho nechcete vzdát? Máme pro vás řešení.

Nejnovější verze oblíbeného produktu TRX® je určena speciálně pro domácí použití. K produktu automaticky dostanete 6x tréninkový video plán a můžete si tedy cvičit v klidu a pohodlí domova. Originál je jen jeden! Nakupujte u výhradního distributora TRX® pro Česko a Slovensko - 3D FITNESS s.r.o.

TRX ® závěsný systém pracuje na jednoduchém principu otáčecí karabiny a dvou popruhů, které můžete uchytit kdekoliv za strom, trám či skobu. Doma využijete kotvu, díky které můžete závěsné pásy TRX® uchytit i do dveří . Popruhy TRX ® dokáží pracovat se všemi svaly na vašem těle (a to dokonce i s těmi, o kterých jste doposud ani nevěděli, že je máte). Při tréninku s popruhy si procvičíte všechny partie na vašem těle . Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete posilovat ruce, nohy, břišní svalstvo nebo kompletně celé tělo. Po dobu cvičení s TRX ® aktivujete stabilizační svalstvo, budujete svalovou sílu, rovnováhu i flexibilitu. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost. Závěsný systém TRX ® je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. Zátěž si tak lze snadno upravit nastavením polohy těla. Cvičení s ním je tedy vhodné jak pro začátečníky, elitní sportovce, i pro děti, dorost a juniory.

Nevíte jaké TRX si vybrat? Sepsali jsme pro vás přehled rozdílů TRX.

Sada TRX® HOME GYM ORIGINÁL obsahuje : - TRX® HOME - závěsný systém - TRX® 6x

Tréninkový video-plán online (v AJ) - TRX®

Závěs na dveře -

Závěsná kotva - používá se pro ukotvení TRX® (i na větší vzdálenosti, např. kmen stromu). Můžete jej využít pro kotevní body, které mají více než 25 cm v obvodu, délka 94 cm - TRX® náramek na ruku - TRX® cestovní obal -

Zdarma mobilní aplikace TRX® / stáhnutí pomocí QR kódu -

Maximální nosnost cvičence pro bezpečné cvičení může být až 159 kg / 350 liber (TRX® systém byl testován i při čtyřnásobném zatížení / 1400 liber a nevyskytla se na něm žádná závada, která by způsobila ohrožení bezpečnosti při cvičení) -

Maximální výška pro cvičení: 2,7 m Šířka popruhů: 3,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: TRX® na doma
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: