Závěsný systém TRX® MOVE (ORIGINÁLNÍ produkt TRX®)

Kód: TRXX-MOVE
2 990 Kč –30 %
Závěsný systém TRX® MOVE (ORIGINÁLNÍ produkt TRX®)_01
2 990 Kč –30 % 2 093 Kč 1 730 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
2.8.2021
Originální produkt s ochrannou známkou TRX® Vhodný pro domací použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O TRX® Move: TRX® Move System je skvělý pro tréninky všech fitness úrovní a pro všechny fitness cíle! Je zábavný, rychlý a efektivní a pomůže vám spalovat tuk a kompletně posílit střed těla ! TRX® Move System je vhodný pro všechny začátečníky, kteří chtějí, aby jim jejich fitness cesta dopomohla k lepšímu pohybu i životu. Pokud chcete spalovat tuk, budovat svalstvo, posílit střed těla a zlepšit mobilitu, měli byste si do své fitness tašky přibalit právě TRX® Move System jako ideální pomůcku pro dosažení stanovených fitness cílů.

Balení obsahuje:

Závěsný systém TRX® Move

6 video tréninků

Plakát se cviky v 7 jazycích

Závěsnou kotvu Kotvu pro zavěšení do dveří

Vak na uložení TRX® Move

Nosnost TRX® Move: 159 kg

7 Jednoduchých pohybů = 100 % tréninku Nový trénink s vahou vlastního těla? Nevíte jistě, co obnáší cvičení se závěsným systémem? Obavy hoďte za hlavu. Cvičení s TRX® je založeno na provádění 7 základních pohybů – jedná se o tlak, tah, dřep, vzpor, rotace, předklon a výpad. Z těchto jednoduchých pohybů vychází stovky cvičení a jednoduché užívání závěsného systému TRX®. Tento typ cvičení vás velmi rychle přiblíží k vašemu nejlepšímu fitness já.

Jeden produkt. Bezpočet pohybů. Nekonečné možnosti. 3 tréninková videa ke stažení zdarma Fitness plakát je přeložen do 7 jazyků a zahrnuje 2 celé tréninky Ke ztížení nebo naopak zlehčení tréninku používáte pouze hmotnost vlastního těla Je vědecky dokázáno a v praxi ověřeno, že trénink na TRX® aktivuje více svalstva a přináší skvělé výsledky v minimálním čase

Závěsný systém TRX®, využívající jako zátěž pouze hmotnost vlastního těla, byl vyvinut pro posílení svalstva, eliminaci zranění a maximalizaci výsledků TRX® stačí jednoduše sbalit do cestovního vaku a získáte tak odolnou a variabilní přenosnou tělocvičnu, kterou můžete vzít kamkoli s sebou a která vám umožní skvěle protáhnout celé tělo za pouhých 15 minut Skvělé pro všechny věkové a fitness kategorie i jakýkoliv cíl Nevíte jaké TRX si vybrat?

Natočili jsme pro vás video o rozdílech mezi TRX.

Doplňkové parametry

Kategorie: TRX® na doma
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: