Soft plyobox Tiguar V2 - 15 cm

Kód: TI-PSB015V2
Novinka
Značka: Tiguar
7 190 Kč 5 942 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Nový soft plyobox od značky Tiguar.

  • Výška: 15 cm
  • Šířka: - 75 cm
  • Délka: 90 cm
  • Výplň: tlumící pěna
  • Vnější část: voděodolné a protiskluzové PVC
  • Barva: černá, barevný potisk

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová a vylepšená verze plyoboxu Tiguar se zárukou ještě větší spolehlivosti a funkčnosti. Čtyřdílný Plyobox Tiguar V2 je ideální pro trénink profesionálních i volnočasových sportovců, kteří chtějí zlepšovat svou sílu a kondici. 

PLYOBOX TIGUAR V2

Cvičení na plyoboxu jsou nedílnou součástí tréninku v posilovně, CROSSFITu či centrech pro zdraví a pohyb. Plyobox je určen zejména pro skoky, výskoky a přeskoky. Pro cvičení na plyoboxu jsou zásadní dvě vlastnosti – stabilita a bezpečnost. Oba tyto prvky Soft plyobox Tiguar V2 splňuje.

 

ZESÍLENÉ ŠVY, SUCHÉ ZIPY A PROTISKLUZOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plyobox Tiguar je vyroben z pěny s vysokou hustotou, která tlumí nárazy, snižuje zatěžování kloubů a zvyšuje stabilitu. Nejnovější provedení má zesílené švy a ještě pevnější suché zipy spojující jednotlivé plyoboxy k sobě. Díky tomuto řešení můžete plyoboxy libovolně kombinovat a dosáhnout tak maximální výšky (až 150 cm). Tato výška je vhodná pro profesionální sportovce, kterým umožní speciální trénink jakého by s dřevěným plyoboxem nikdy nedosáhli.

Dostupné velikosti: 15, 30, 45, 60, 75, 90, 105, 120 a 135 cm. 

Díky této škále velikostí jsou plyoboxy vhodné pro každého bez ohledu na věk nebo fyzické dovednosti. Protiskluzová vrstva zajišťuje bezpečný a efektivní trénink bez ohledu na zvolenou výšku. Novinkou vylepšeného designu jsou ucha, která usnadňují přenášení (pouze u tří nejvyšších plyoboxů – 30 cm, 45 cm a 60 cm). Plyoboxy se také odlišují barevný provedením. 

Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha.

PLYOBOX JAKO PÓDIUM?

Důmyslnost Tiguar plyoboxů se skrývá v nalezení dalšího využití. Jsou nejen skvělým tréninkovým vybavením, ale budou nepostradatelným prvkem každé soutěže ve vašem klubu. Plyoboxy lze sestavit jako profesionálně vypadající pódium a celé události dodá osobitý charakter, kdy bude vítězná trojice moci hrdě zaujmout své místo.

Péče o plyoboxy

Skladujte mimo dosah UV záření, organických a anorganických rozpouštědel. Po použití je vhodné plyobox otřít vlhkým hadříkem a odložit je na vhodné místo k vyschnutí. 

Soft plyobox Tiguar V2 - 15 cm

Marek Mroczek

majitel OMTC, Master Trainer TRX Poland, Master Trainer GOOD MOOV. & GT
„Pro je plyobox základní vybavení každého tréninkového studia. Tuto geniální sadu využíváme v plyometrickém, silovém i rekonvalescenčním tréninku. Oceňuji jejich „měkkost“ a možnost měnit výšku, což nám pomáhá sestavit mnoho cviků, které se zpočátku zdají neproveditelné. Kromě zřejmých tréninkových výhod sady plyoboxů nemohu nezmínit vizuální kvality tohoto komba – vypadají nádherně."
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bedny, plyoboxy
Výška: 15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: