Plyometrická bedna Tiguar - 75 cm

Kód: TI-TSB001
13 900 Kč 11 488 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Jeden plyo box, ale tři různé velikosti! Stačí otočit, pomáhá zdokonalovat maximální odrazovou sílu či zvýšit výbušnost.

Menší verze pěnového plyometrického plyoboxu je ideální pro tréninky s využitím univerzální výšky – 50, 60 a 75 cm – pro skoky NA a Z plyoboxu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnový tréninkový soft box Tiguar je kompaktní alternativou čtyřdílné sady Soft plyobox Tiguar V2 – 150 cm (set). Tato menší verze pěnového plyometrického plyoboxu je ideální pro tréninky s využitím univerzální výšky – 50, 60 a 75 cm – pro skoky NA a Z plyoboxu.

VŠESTRANÁ TRÉNINKOVÁ POMŮCKA

Jeden pěnový box Tiguar je nejlepším řešením pro menší prostory, kde jsou omezené možnosti tréninku – menší studia a fitness centra, domácí fitness. Díky možnosti nastavení třech různých výšek (každá z nich má jinou výšku), mohou plyo box využívat lidé různých výšek a fyzických možností.

TITANOVÉ ŠVY, VYZTUŽENÉ SPOJE, PROTISKLUZOVÝ POVLAK,  TLUMENÍ NÁRAZŮ

Bedna Tiguar je vyrobena z pěny s vysokou hustotou tlumící nárazy (zabraňuje náhlému přetížení kloubů a dále zvyšuje stabilitu). Použití protiskluzového povrchu zaručuje bezpečný a efektivní plyometrický trénink.

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ

Tréninky zaměřené na zvyšování síly a výbušnost se bez plyometrických cviků na bedně neobejdou. Jsou nepostradatelnou součástí pro CROSSFIT, kondiční trénink, tréninky spodní části těla a budování stability ve fitness klubech a posilovnách. Bedna se svým moderním designem skvěle hodí všude, kde vládne radost z pohybu.

Plyometrická bedna Tigaur - 75 cm

Možnost nastavení tří výšek

75 cm / 60 cm / 50 cm

SILNÉ STRÁNKY

  • Možnost nastavení tří výšek – 75 cm / 60 cm / 50 cm
  • Zesílené švy díky použití titanových nití
  • Povrchový materiál se zvýšenou odolností proti poškození
  • Pěnová výplň s vysokou hustotou pro ochranu kolenních kloubů (s hygienickým certifikátem pro použití ve sportovních matracích).
  • Protiskluzová a voděodolná ochranná vrstva
  • Lze použít jako pódium
  • Odolný potisk, moderní design
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bedny, plyoboxy
Výška: 60 cm, 50 cm, 75 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: