Lebert Equalizer Yellow

Kód: STA-LEY
2 880 Kč 2 380 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Se zařízením Lebert Equalizer® posilujete pomocí vlastní váhy svaly celého těla. Možnosti využití jsou téměř neomezené. Obsahuje DVD se cviky v anglickém jazyce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bradlo Lebert Equalizer®, využívá mnoho osobních trenérů, ale i hobby cvičenců. Lebert  je přenosné, jednoduché tréninkové zařízení, které lze použít k tréninku celého těla.  Posilujete svaly paží, zad, hrudníku, nohou a břicha. Intenzitu cvičení si určujete sami, například změnou polohy nohou během cvičení. 

Lebert Equalizer® je jedničkou na světovém trhu ve výrobě přenosných konstrukcí pro cvičení s vlastní tělesnou váhou. Jejich výrobky se vyznačují prvotřídní kvalitou zpracování a dlouhou životností. 

Pomůcka je určena zejména pro tréninky sportovců ať už pro cvičení ve skupinách, při kruhovém nebo osobním tréninku. Jako agility překážku ji využívají například fotbalisté či tenisté. Oblíbenou podpěrkou na kliky je pro hokejisty. Atleti si nářadí oblíbili zase jako bradla. Jak je vidět, Lebert Equalizer® je víceúčelová univerzální cvičební pomůcka nejen pro silový trénink, ale také pro kondiční trénink. Použití bradel je téměř neomezené; kliky, dipy, přítahy, stojky, zvedání nohou, zvedání nohou do strany, dřepy s oporou. Svou barevností a jednoduchým designem si jej zamilovalo tisíce trenérů a cvičenců, kteří neustále hledají nové výzvy. Najdete jej ve fitness centrech a tělocvičnách. Možnosti využití najdou i cvičenci v domácím prostředí či venku.

Vlastnosti:

 • Výška: 72 cm
 • Šířka: 64 cm
 • Hmotnost: 7,2 kg
 • Nosnost: 180 kg

Barevné varianty:

 • zelená
 • oranžová
 • růžová
 • žlutá

Balení obsahuje:

 • 2x Lebert Equalizer®
 • 1x plakát se zásobníkem cviků
 • 1x DVD pro začátečníky a středně pokročile v AJ

Pomůcky Lebert Fitness® jsou univerzální, přenosné a efektivní nástroje, které může použít kdokoli na jakékoli úrovni fitness – od začátečníků až po elitní sportovce.

Před cvičením s Lebert Equalizer® se vždy poraďte se svým ošetřujícím. Nemoci pro možné vyloučení cvičení na Lebert Equalizer®: kardiovaskulární problémy (hypertenze, po infarktu myokardu a jiné akutní stavy), v případě těhotenství nebo problémů s pohybovým aparátem (osteoporóza, kloubní onemocnění, akutní pooperační stavy a jiné), je vždy potřeba vyhledat a informovat vyškoleného profesionálního trenéra. Tyto stavy nejsou přímým vyloučením, ale je nutné vždy cvičit s profesionálním instruktorem s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu. 

Podívejte se, jak cvičit s Lebert Equalizer®:

Doplňkové parametry

Kategorie: Lebert - bradla na kliky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: