Závěsný systém TRX® BURN (Originální produkt TRX®)

Kód: TRXX-BURN
4 490 Kč –30 %
Závěsný systém TRX® BURN (Originální produkt TRX®)_01
4 490 Kč –30 % 3 143 Kč 2 598 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
3.8.2021
Originální produkt s ochrannou známkou TRX® Vhodný pro domací použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TRX® Burn System nabízí rychlé, zábavné a efektivní tréninky vhodné pro všechny fitness úrovně a pro všechny stanovené cíle.

Kdekoliv, kdykoliv. TRX® Burn System byl navržen pro ty, kteří se na své fitness cestě chtějí rychle posouvat dál, a to jak ve sportu, tak i v běžném životě. Tento revoluční systém vám pomůže spalovat tuk, budovat svalstvo a zlepšovat mobilitu. Vezměte si tuto přenosnou tělocvičnu s sebou kamkoliv se vám zamane a začněte se cítit lépe ještě dnes!

Balení obsahuje:

Závěsný systém TRX® Burn

Mobilní aplikace (TTC - TRX Training Club) na 7 dní zdarma 

6 TRX video tréninků zdarma

Plakát se cviky v 7 jazycích

Závěsnou kotvu Kotvu pro zavěšení do dveří

Vak na uložení TRX® Burn

Nosnost 159 kg 7 jednoduchých pohybů = 100 % tréninku Chcete se ve svém tréninku rychle posunout dál? TRX® Burn System vám to umožní. S pomocí 7 základních TRX pohybů, jako je tlak, tah, dřep, vzpor, rotace, předklon a výpad, dosáhnete stanovených fitness cílů za minimální dobu. Je čas transformovat vaše fitness já na jeho nejlepší možnou úroveň a zlepšit tak způsob, jakým se hýbete, cítíte a myslíte. Jeden produkt. Bezpočet pohybů. Nekonečné možnosti.

Tréninková aplikace TRX® zdarma na 7 dní + 6 tréninkových videí, které Vám umožní začít trénovat okamžitě Dosáhněte jakýchkoliv fitness cílů s nekonečnými variacemi audio a video tréninků vedených světově uznávanými profesionály. To vše umožní váš závěsný trenažer prezentující posilování s vahou vlastního těla. Podobně si můžete přizpůsobit i vaši tréninkovou aplikaci Vyberte si podle cílů a životního stylu z nepřeberného množství namluvených nebo natočených tréninků, kde profesionální trenéři povedou každý váš krok. Můžete zvolit i speciální rozvržení tréninků, které zajistí maximální výsledky v minimálním čase.

Fitness plakát je přeložen do 7 jazyků a zahrnuje 2 celé tréninky Ke ztížení nebo naopak zlehčení tréninku používáte pouze hmotnost svého vlastního těla Je vědecky dokázáno a v praxi ověřeno, že trénink na TRX® aktivuje více svalstva a přináší skvělé výsledky v minimálním čase Zábavné, rychlé a efektivní tréninky můžete praktikovat kdekoliv Skvělé pro všechny věkové a fitness kategorie a jakýkoliv cíl.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TRX® na doma
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: