Lebert Equalizer Pink

ESHOP_Flowin_Lebert Equalizer Pink.jpg
2 880 Kč 2 380 Kč bez DPH
Přepravní společností:středa 12.5.

Lebert Equalizer PinkPřenosná, víceúčelová, univerzální cvičební pomůcka pro silový a kondiční trénink. Je bezpečná, lehká a snadno skladovatelná.

Lebert Fitness je pomůcka určena zejména pro tréninky sportovců. Jako agility překážku ji využívají například fotbalisté či tenisté. Oblíbenou podpěrkou na kliky je pro hokejisty. Atleti si nářadí oblíbili zase jako bradla. Jak je vidět, Lebert Equalizer je víceúčelová univerzální cvičební pomůcka nejen pro silový trénink, ale také pro kondiční trénink. 

Při cvičení se využívá vlastní tělesné hmostnosti jako odporu. Překážka je vyrobena z kvalitního materiálu a testována pro zatížení až do 180 kg tělesné hmotnosti. Tím odpadají jakékoliv obavy, že by se pod vámi Lebert prohnul.

Svou barevností a jednoduchým designem si jej zamilovaly tisíce trenérů a cvičenců, kteří neustále hledají nové výzvy. Najdete jej ve fitness centrech a tělocvičnách. Možnosti využití najdou i cvičenci v domácím prostředí či venku. Je vhodný pro cvičení ve skupinách, při kruhovém nebo osobním tréninku.

Barva: růžová 

Hmotnost: 3,6kg

Obsah balení:
2x branka 72x64
1x plakát se cviky
1x DVD pro začátečníky a středně pokročile v AJ 

Ilustrační video
 

 

VýrobceStatera Fitness s.r.o.