Lebert Equalizer Green

lebert green.jpg
Vaše cena s DPH2 974 Kč
Vaše cena bez DPH2 458 Kč
KódSTA-LEG
Záruka24 měsíců
Dostupnost:
doba dodání 7-9 dní
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v prodejně:
středa 5.2.
Přepravní společností:
čtvrtek 6.2.

Lebert Equalizer GreenPřenosná, víceúčelová, univerzální cvičební pomůcka pro silový a kondiční trénink v zelené barvě. Je bezpečná, lehká a snadno skladovatelná.

Lebert Fitness je pomůcka určena zejména pro tréninky sportovců. Jako agility překážku ji využívají například fotbalisté či tenisté. Oblíbenou podpěrkou na kliky je pro hokejisty. Atleti si nářadí oblíbili zase jako bradla. Jak je vidět, Lebert Equalizer Green je víceúčelová univerzální cvičební pomůcka nejen pro silový trénink, ale také pro kondiční trénink. 

Při cvičení se využívá vlastní tělesné hmostnosti jako odporu. Je vyroben z kvalitního materiálu a testován pro zatížení až do 180 kg tělesné hmotnosti. Tím odpadají jakékoliv obavy, že by se pod vámi Lebert prohnul.

Svou barevností a jednoduchým designem si jej zamilovalo tisíce trenérů a cvičenců, kteří neustále hledají nové výzvy. Najdete jej ve fitness centrech a tělocvičnách. Ale možnosti využití najdou i cvičenci v domácím prostředí či venku. Je vhodný pro cvičení ve skupinách, při kruhovém nebo osobním tréninku.

Barva: zelená 

Hmotnost: 3,6kg

Obsah balení:
2x branka 72x64
1x plakát se cviky
1x DVD pro začátečníky a středně pokročile v AJ

Lebert Equalizer Green je bezpečný, lehký a snadno skladovatelný. Je možné jej možné jednoduše skládat do sebe a díky tomu zabere jen malý úložný prostor. 

ilustrační video