Multi Plyo soft box Escape

Kód: MULTIP2
27 709 Kč 22 900 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Multi Plyo soft box Escape má tři různé velikosti v jednom, stačí pouze otočit. Stupínek pomáhá zdokonalovat maximální odrazovou sílu či zvýšit výbušnost. Protiskluzový povrch a velmi odolný materiál pomáhají snižovat zranění klienta. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Escape vzal všechny tři velikosti plyo boxů a spojil je dohromady. Výsledek? Multi Plyo soft box - 3 různé velikosti v jednom, které lze lehce měnit pouhým otáčením. Vyroben ve stejných rozměrech, jako jsou vyráběny bedny používané pro CrossFit. Proto se tak stali ideální cvičební pomůckou pro CrossFit. Stupínek pomáhá zdokonalovat maximální odrazovou sílu či zvýšit výbušnost, což pomáhá při rychlejších startech.

Rozměry: 510 mm x 760 mm x 610 mm

Materiál: vyvážený střed zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost boxu, bez poškození či deformací

Multi Plyo box je vyplněn jemnou hustou pěnou a opatřen protiskluzovým povrchem na zónách přistání. Na každé straně boxu je velmi odolný materiál chránící hrany. Všechny tyto opatření pomáhají snižovat zranění klienta. Oba rozdílné povrchy jsou do sebe zapracovány tak, aby nevytvářely přechod, kde se bude držet špína a bakterie.

Design: Multi Plyo soft box je chytře navržený stupínek, který nabízí tři různé výšky pro plyometrické cvičení. Každá strana je jinak barevně označená a popsaná danou výškou, což pomáhá uživatelům se snadno zorientovat a zjistit, jakou výšku ke cvičení mají právě nastavenou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bedny, plyoboxy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: