MMA Boxovací pytel Tiguar 30 kg

Kód: TI-FWM030
4 900 Kč 4 050 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
3.7.2024
Možnosti doručení

MMA boxovací pytel TIguar 30 kg je boxovací pytel s řady TIGUAR FIGHT. Je určen pro menší a drobnější bojovníky a začátečníky, kteří chtějí zlepšit svou techniku, sílu a vytrvalost.

Hmotnost: 30 kg, rozměry: délka: 100 cm; průměr: 35 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

MMA boxovací pytel TIguar 30 kg je boxovací pytel s řady TIGUAR FIGHT. Je určen pro menší a drobnější bojovníky a začátečníky, kteří chtějí zlepšit svou techniku, sílu a vytrvalost.

Pytel MMA o hmotnosti 30 kg a délce 100 cm je speciálně tvarovaný a umožňuje profesionální trénink imitující boj se skutečným bojovníkem. Tvar pytle kopíruje boky, pas a hrudník zápasníka, takže můžete trénovat kopy a údery po sražení soupeře na zem pomocí loktů, úderů na bradu, úderů pěstí nebo kopů kolenem.

 

NEJVYŠŠÍ DOSTUPNÁ KVALITA NA TRHU

Vybavení pro bojová umění musí splňovat nejvyšší standardy kvality, aby bylo schopno přijímat údery a kopy během tréninku po mnoho let, aniž by se poškodilo. Výrobní postupy a materiály použité při výrobě boxovacích pytlů Tiguar zaručují nadprůměrnou trvanlivost a odolnost vůči intenzivnímu používání.  


Boxovací pytle Tiguar jsou ušity ze speciálního materiálu se zvýšenou odolností proti roztržení a oděru, navíc potažené nepromokavým a protiskluzovým PVC. Nejpevnější možné šití zajišťují titanové nitě, které jsou vysoce odolné proti přetržení, oděru a deformaci a zároveň si zachovávají vynikající pružnost. Aby se zajistilo co největší odolnosti proti deformaci, jsou všechny pytle co nejtěsněji vyplněny textilními odřezky. Silné zhutnění výplně pytlů zajišťuje, že při opakovaných nárazech na stejná místa se vnitřek pytlů neposouvá, čímž se minimalizuje riziko deformace.a

VYROBENO V EU

Řada tréninkového vybavení pro bojová umění Tiguar je novinkou, která přináší na trh nejnovější poznatky o nejlepších materiálech a technologických postupech při výrobě sportovního vybavení, které jsou podpořeny více než 20 lety zkušeností ve sportovním odvětví týmu, který značku Tiguar vytvořil.

Proto jsou tréninkové MMA pytle Tiguar zárukou nejvyšší kvality dostupné na trhu. Nejmodernější design a ergonomie, které se promítají do kvality tréninku každého člověka trénujícího bojová umění a umožňují jeho rozvoj a spokojenost s tréninkem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxovací pytle
Homtnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: