JUMPING® TRAMPOLÍNA

Kód: TJ0002PRO
9 499 Kč 7 850 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

JUMPING® TRAMPOLÍNA Profesionální vhodná do fitness center. Nosnost trampolíny je až 120 kg. Komplexní posilování svalů celého těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální JUMPING® TRAMPOLÍNA má hexagonální trubkový ocelový skelet a opěrná bezpečná řídítka (madla), která se při Jumping® lekci často využívají. Systém speciální zavěšení výpletu zajišťují gumová lana s polypropylenovým opletem zmírňujícím opotřebení. Šest ocelových nohou podpírá konstrukci, která disponuje nosností 120 kg.

Celková váha trampolíny je pouhých 13 kg. Fitness trampolína o průměru 122 cm vymezuje osobní prostor pro cvičení. Klient se tedy nemusí ničeho obávat. Pokud nebude při skupinové lekci stíhat tempo či kroky, nemusí se obávat, že se srazí s někým jiným. Každý má svůj cvičební prostor a nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo amatér. Lekce Jumping® může navštívit úplně každý a cvičit si dle svého tempa. Synchronizací cviků při cvičení dojde k zapojení více než 400 svalů a nedochází k jednostrannému zatížení. O vysoké kvalitě trampolín svědčí i získaný certifikát kvality TÜV. Tato tři písmena jsou synonymem pro bezpečnost a jistotu, spolehlivost a nestrannost. TÜV SÜD je světově uznávanou společností poskytující nezávislé ověřování a certifikace.

CO JE JUMPING®? Značka Jumping® byla založena v roce 2001. Jumping® je dynamická fitness aktivita prováděna právě na speciálně vyvinutých Jumping® PROFI trampolínách. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků. Lekce Jumping® vedou vyškolení instruktoři. Jumping® příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost. Tento typ tréninku umožňuje komplexní posilování svalů celého těla, a je tak vhodný nejen pro zvyšování kondice, spalování tuků a prevenci zdravotních komplikací, ale také při rekonvalescenci po úrazu nebo při kloubních potížích. Lidé, kteří pravidelně cvičí Jumping® jsou schopni déle pracovat, lépe spí a cítí se uvolněněji. Jumping® má prokazatelné zklidňující účinky na nervový systém.

Díky kombinaci zábavného cvičení, motivující hudby a specifických pohybů zažijete doslova endorfinovou infuzi.

Záruční lhůta na rám: 2 roky.

Záruční lhůta na výplet, gumolana, gumové nástavce: 6 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness trampolíny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: