Boxovací pytel Tiguar 30 kg

Kód: TI-FWB030
4 190 Kč 3 463 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení

Boxovací pytel Tiguar 30 kg je novinka z řady FIGHT. Profesionální boxovací tréninkový pytel je určen především pro menší osoby (ideální na trénink žen a dětí) a pro začátečníky a mírně pokročilé.

Hmotnost: 30 kg - rozměry: výška: 130 cm; průměr: 30 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

VŠECHNY CHVATY POVOLENY! UNIVERZÁLNÍ BOXOVACÍ PYTEL 

S hmotností 30 kg, výškou 130 cm a průměrem 30 cm se jedná o nejmenší pytel z řady boxerských pytlů TIGUAR FIGHT. Díky své hmotnosti a velikosti je nejvhodnějším typem pro osoby nižšího vzrůstu a osoby drobné postavy, kterým umožňuje intenzivní trénink úderů i kopů. 30kg pytel je také ideální volbou pro vyšší osoby a pokročilé, kteří chtějí zlepšit svou techniku úderů ve stoje. Díky velikosti se jedná o nejčastější volbu pro prostory s omezenou výškou místnosti.

 

Všechny boxovací pytle Tiguar se vyrábějí v Evropské unii a na jejich design a výrobu dohlíží tým odborníků ze společnosti TIGUAR. Dlouholeté zkušenosti s výrobou sportovního vybavení umožnily vyrobit dokonalé boxovací pytle, u nichž byly veškeré elementy vhodně vyztuženy a přizpůsobeny tak, aby mohly čelit náročným tréninkům.

Při výrobě boxovacích pytlů Tiguar byl použitý specializovaný materiál se zvýšenou odolností proti protržení a opotřebení. Povrch materiálu má strukturu "codura", která se od běžných pytlů liší tím, že na něm nejsou tolik vidět škrábance a rýhy. Pytle jsou potaženy protiskluzovým a voděodolným PVC, které umožňuje jejich snadnou údržbu a dezinfekci. Zesílené obvodové švy díky použití titanových nití a všití zesíleného polyesterového pásu zaručují mimořádnou odolnost pytlů během četných tréninků, kdy přijímají kopy a údery od trénujících. Pro jejich pohodlí jsou popruhy konstruovány tak, aby rovnoměrně rozkládaly zátěž na každý popruh. Použití polyesterových popruhů zaručuje zatížení až do 1000 kg. Takto navržený boxovací pytel je zárukou dlouhodobé životnosti.

 

Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha.

VHODNÁ VÝPLŇ – KLÍČ K DLOUHODOBÉ ŽIVOTNOSTI BOXOVACÍHO PYTLE

Boxovací pytle Tiguar vděčí za svou odolnost ještě jednomu prvku, který byl vyvinut v rámci konstrukčního týmu. Pro zachování dlouhé životnosti pytle v průběhu let a jeho ochranu před deformací je nutné zajistit těsnou, kompaktní výplň s minimálním prostorem mezi textilními střihy. Proč?

Ačkoli je plocha boxovacích pytlů velká, obvykle úder provádí víceméně nepřetržitě ve stejném bodu. Tím dochází ke "zhutnění" výplně, která se časem usazuje stále níže a níže. Tímto způsobem se pytel časem deformuje a jeho horní část se zužuje ve srovnání s jeho spodní částí, do které se přesouvá náplň. Způsob výroby pytlů Tiguar tento problém výrazně eliminuje.

PYTEL TYGUAR – SPOLEHLIVÝ SPARINGPARTNER VE VAŠÍ TRÉNINKOVÉ HALE

Řada bojových pytlů TIGUAR FIGHT vznikla jako reakce na potřebu poskytnout evropskému trhu vybavení pro bojové sporty špičkové kvality, jedinečného designu a zajistit spolehlivost pro všechny lidi trénující ve sportovních klubech a tělocvičnách - tak, aby je každý trénink přiblížil k dosažení jejich cílů a umožnil jim překonat nové překážky. Ať už jste profesionální boxer, nebo někdo, kdo chce zlepšit svou sílu, vytrvalost a kondici s pomocí boxování - boxovací pytel Tiguar dokonale splní vaše potřeby a stane se vaším spolehlivým sparingpartnerem.

V jaké výšce pytel zavěsit?

Výška zavěšení pytle je ovlivněna jak výškou boxera, tak specifiky daného bojového umění. Základní doporučení pro osoby vysoké 170-180 cm je zavěsit vak 30-40 cm nad podlahu. S ohledem na délku popruhů (60 cm od místa sešití k ocelovému trojúhelníku) by měl být bod zavěšení resp:

pro pytel o hmotnosti 30 kg - 220 cm (40 cm vzdálenost od podlahy + 130 cm velikost vaku + 50 cm popruhy).
pro pytel o hmotnosti 45 kg - 225 cm (vzdálenost 30 cm od podlahy + velikost pytle 145 cm + popruhy 50 cm).
pro pytel o hmotnosti 60 kg - 240 cm (vzdálenost 30 cm od podlahy + velikost pytle 160 cm + popruhy 50 cm). 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxovací pytle
Homtnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: