Spirit - Veslovací trenažer Fluid

Kód: CRW900
71 390 Kč 59 000 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
9.8.2024
Možnosti doručení

Skládací veslovací trenažer Spirit CRW900 nabízí pro vás nadčasový trénink. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veslovací trenažer Spirit CRW900

Skládací veslovací trenažer přináší do každé tělocvičny nadčasovou tradici veslování. Vrcholem tohoto stroje je jeho výrazná vodní nádrž, která poskytuje až 10 náročných úrovní odporu pouhým otočením knoflíku. Velká snadno čitelná konzole nabízí pět tréninků, které udržují sportovce v kondici. Ocelový rám je vybaven hladkými posuvnými kolejnicemi, ergonomicky tvarovaným sedadlem a řídítky, které poskytují dokonalou kombinaci tichého, hladkého a spolehlivého výkonu.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

Skutečný pocit: Poskytuje realistický zvuk a pocit veslování na vodě.

Konzole: Světlá podsvícená 5,5” konzole zobrazuje všechna tréninková data a je snadno nastavitelná podle různých úhlů a výšek pro dokonalé sledování tréninku a všeho, co s ním souvisí. Je také kompatibilní s aplikací SPIRITFIT pro sledování tréninku.

Pohodlí: Polstrované opěrky nohou s nastavitelnými popruhy.

Nová aplikace: SPIRITFIT byl navržena ke sledování a zaznamenávání tréninkových dat prostřednictvím integrovaného modulu Bluetooth 4.0, který je kompatibilní s většinou mobilních zařízení využívajících operační systém iOS a Android. Jednoduše si stáhněte aplikaci SPIRITFIT, založte si účet, spárujte se zařízením SPIRIT FITNESS. Potom už nic nebrání tomu, abyste svůj tréninkový plán sledovali, navrhli si vlastní nebo jej nastavili podle výběru. Všechny údaje týkající se tréninku budou bezpečně uloženy ve vašem mobilním zařízení. Během tréninku můžete sledovat film, kontrolovat e-mail nebo surfovat po internetu, zatímco aplikace SPIRITFIT pokračuje v zaznamenávání údajů o cvičení na pozadí. Aplikace SPIRITFIT také komunikuje s aplikacemi Fitbit, iHealth, RECORD, MapMyFitness a dalšími tréninkovými aplikacemi s otevřeným zdrojovým kódem, takže můžete i nadále používat fitness aplikace, které znáte, a udržovat historii všech tréninků na jednom bezpečném místě.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

  • Rozsah pohybu sedadla: 86 cm
  • Délka dráhy: 137 cm
  • Úrovně odporu: 10 (voda)
  • Hmotnost: 41 kg
  • Maximální nosnost: 205 kg
  • Rozměr: 213 x 53 x 56 cm
  • Záruka: rám (doživotní), těsnění (3 roky), části (2 roky), provoz (1 rok)

Doplňkové parametry

Kategorie: Veslovací trenažéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: