TRX® HOME GYM ORIGINÁL (nejnovější model)

TRX® HOME GYM ORIGINÁL (nejnovější model)
Běžná cena s DPH 5 990 Kč 4 193 Kč 3 465 Kč bez DPH
Přepravní společností:středa 16.6.

Už si nemusíte rezervovat daný čas na skupinové lekce ve fitness. Nejnovější verze oblíbeného produktu TRX® je určena speciálně pro domácí použití. K produktu automaticky dostanete 6x tréninkovový video-plán. Můžete si tedy zacvičit v klidu a teple svého domova.

TRXhomeA pro ty, kteří ještě nevědí, co přesně závěsný systém TRX® je, čtěte dále. Závěsný systém TRX® je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. TRX® buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost. TRX® je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce. Tento typ TRX® závěsného systému se může hodit i při individuálním tréninku, přípravě na Spartan Race či podobné outdoorové akce tohoto typu.

TRX® HOME Kit je dodáván jako sada obsahující:

TRX® HOME - závěsný systém
- Závěsný systém TRX® je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. Zátěž si tak lze snadno upravit nastavením polohy těla.

- Šířka popruhů: 3,5 cm
- Maximální výška pro cvičení: 2,7 m
- Nastavitelný popruh u oka pro nohy

TRX® 6x Tréninkový video plán online (v AJ)
- Pět krátkých 15ti minutových modulových cvičení, která se zaměřují na konkrétní svalové skupiny. A jedno 30ti minutové cvičení, které je zaměřeno na cvičení s TRX® jako celek. Mrkněte se na video a základní cviky na TRX®.

TRX® Závěs na dveře
- Pokud řešíte, kam vlastně doma TRX® pověsit, když nemáte zrovna hrazdu či pevný strop, závěs na dveře vám pomůže tuhle situaci vyřešit. TRX® pomocí závěsu bezpečně můžete zavěsit za jakékoliv dveře a cvičit tak z pohodlí nejen vašeho domova, ale například i ve vaší kanceláři.

TRX® Závěsná kotva
- Nebojte se vyjít ven a cvičit na čerstvém vzduchu. Závěsnou kotvu můžete umístit na strom, ceduli či tyč, zkrátka kdekoliv vás napadne. Na popruh pak zavěsíte TRX® a hurá do cvičení. Takové cvičení v lese, na pláži nebo na horách, tomu se říká relax. Délka kotvy je 94 cm.

TRX® Cestovní obal
- Abyste měli kam TRX® bezpečně uložit, když s ním budete cestovat, přijde vhod TRX® cestovní obal.

TRX® Silikonový náramek

• Maximální nosnost cvičence pro bezpečné cvičení může být až 159 kg / 350 liber (TRX® systém byl testován i při čtyřnásobném zatížení / 1400 liber / a nevyskytla se na něm žádná závada, která by způsobila ohrožení bezpečnosti při cvičení)

Přečtěte si na našem fitness blogu článek o TRX a proč ho všichni zbožňují ;-)

TRX® HOME lze využít i při lekcích funkčního tréninku. Zajímavé shrnutí najdete na našem blogu v článku "Funkční trénink a TRX".

Jsme oficiálním distributorem originálního TRX® pro ČR a SR (Oficiální partner společnosti 3D FITNESS s.r.o.)

  

Video: Představení TRX® HOME Kit

VýrobceFitness Anywhere LLC