Tiguar slam ball 15 kg

Kód: TI-SL0015
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Tiguar Slam Ball je doplněk pro zlepšení síly, výbušnosti a vytrvalosti celého těla. Extrémně odolný a na úchop pohodlný slam ball zaručuje komfort při cvičení a zabraňuje sklouznutí z vašich rukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiguar Slam Ball je posilovací míč a ideální doplněk pro váš efektivní trénink. Zlepšíte díky němu celkovou sílu, výbušnost a vytrvalost celého těla. Extrémně odolný a na úchop pohodlný Tiguar Slam Ball je vytvořen tak, abyste s ním mohli házet o zem a trénovat tak dynamická cvičení.

Slam ball po nárazu na zem neodskočí, zůstává na svém místě, proto je oblíbeným prvkem v tréninku Crossfit, funkčním tréninku a při skupinovém tréninku, kdy je právě rychlost důležitým parametrem. Vysoké využití míče při tomto typu tréninku vyžaduje nadprůměrnou životnost, což zajistí kvalitní materiál.

Stabilita slam ballu je zaručena pískovou náplní v hmotnostech od 4 kg do 12 kg (přírůstek po 2 kg) a směsí písku a litiny u slam ballu o hmotnosti 15 kg. Vnější materiál slam ballu zaručuje pohodlí při cvičení, pevný úchop a zabraňuje proti sklouznutí z vašich rukou. Skvělý design je samozřejmostí. Všechny slam bally jsou vyrobeny bez ftalátů.

Dostupné varianty: 4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kg

Doporučení: před prvním tréninkem otřete slam ball vlhkým hadříkem, aby byl povrch míče čistý a přilnavý

Jak cvičit se slam ballem? Podívejte se na video:

Doplňkové parametry

Kategorie: Slambally - těžké míče na házení o zem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: