Tiguar jóga blok korkový

Kód: TI-J0003
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

Tiguar jóga blok ze 100 % korku a zlepšuje rozsah pohybu a zvyšuje bezpečnost provádění jednotlivých cvičebních prvků. Vhodné pro cvičební programy Yoga, Pilates a další aktivity Body & Mind.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická pomůcka pro cvičení vestoje, vsedě, pro rotační pohyby a meditaci. Prostřednictvím korkového jóga bloku tak lze lépe procvičit některé svaly. Korkový blok zlepšuje rozsah pohybu a zvyšuje bezpečnost provádění jednotlivých cvičebních prvků.

Díky tomu, že Tiguar je jóga blok je vyroben ze 100 % korku, zajišťuje stabilizaci veškerých postojů, které vyžadují větší flexibilitu. Například začátečníci občas bojují s tím, že některé pozice nezvládají ještě tak dobře, jak by si představovali. Korkový blok jim v jistotě pomůže. Korkový blok je vhodný pro cvičební programy Yoga, Pilates a další aktivity Body & Mind.

Vlastnosti:

  • Balení: krabička
  • Rozměry: 22,4 cm x 14,8 cm x 7,4 cm
  • Materiál: 100% korek

Obrázek je pouze ilustrační.

Věděli jste, že...?
Žádný strom v procesu výroby korku neutrpěl? Korek se vyrábí z kůry korkového dubu, který se sklízí pravidelně, přibližně každých 9 let, a provádí se podle přísných norem podle rytmu života stromu. Je to příroda, která zde určuje podmínky! Korkové lesy jsou největším přírodním bohatstvím Portugalska, z nichž pochází více než polovina světové produkce korku. Existuje asi 25 tisíc druhů rostlin a jsou také živnou půdou pro zvířata, včely a byliny. Výjimečně rozmanitý ekosystém korkových lesů, který je něco mezi lesem a savanou v Africe, obývají cenné druhy zvířat, včetně čápa černého, orla iberského a orla jižní, stejně jako rysa iberského. Když si koupíte tiguarový korkový blok, stanete se součástí přirozeného procesu, ve kterém můžete plně těžit z přírodních zdrojů způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jóga bloky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: