Pružné lano GUN–eX® MINI COBRA KIT + aplikace na cvičení zdarma

Kód: GX-MC-300
+ Aplikace zdarma
Značka: GUN-eX®
9 668 Kč 7 990 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021
Dárek - aplikace pro GUN–eX® COBRA
+ Dárek - aplikace zdarma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pružné lano GUN-eX® MINI COBRA KIT

Kompletní sada pro cvičení celého těla Lana GUN-eX® MINI COBRA KIT jsou určena především pro vnitřní využití, kde majitelé bojují s prostorem. Ideální právě pro malá fitness centra , kde se velké lano COBRA nevejde. Sada GUN-eX® MINI COBRA KIT se stala nejoblíbenějším nástrojem pro skupinové tréninky. Elastická lodní lana jsou navržena pro cvičení celého těla, ideální pro osobní a skupinove HIIT tréninky. S jednou sadou mohou současně trénovat až 2 osoby najednou. Sadu můžete rozšiřovat s dostupným příslušenstvím, které sežene taktéž v e-shopu 3D FITNESS.

Sadu MINI COBRA KIT doporučujeme pro: Všechny skupinové lekce v malých cvičebních prostorech či pro osobní tréninky. ZDARMA tréninková mobilní aplikace GUN-eX® V aplikaci jsou pro vás připraveny hotové tréninky od hlavních trenérů značky GUN-eX®. Můžete si také snadno vytvořit vlastní tréninkový plán pro sebe nebo své svěřence pomocí intervalových stopek různých typů (interval, pyramida, žebřík). Mobilní aplikace GUN-eX® je dostupná zdarma v obchodech pro telefony Apple a telefony se systémem Google Android.

Výhody tréninku s MINI COBRA KIT: - Trénink celého těla. - Vysoká variabilita: vlny, údery, kruhy, cvičení s tlakem a tahem, švihy, sprinty, akcelerace, zrychlení - Buduje sílu "core" díky elastickému jádru. Je možné aplikovat i rotační pohyby. - Rychlé spalování kalorií.

Sada obsahuje: - 2x lano MINI COBRA KIT (délka lana je 2,7m a maximální délka při tréninku až 8m) - 2x kvalitní horolezecká karabina - 2x bederní pás - 1x kotvící pás - 1x tréninkový manuál se základními cviky

Sada MINI COBRA je k dispozici v rezistenci: 300 = Unikátní rezistence pro tuto délku lana, použitelná pro všechny fitness úrovně a obě pohlaví. Jedná se o hrubý ekvivalent 30 kg síly při natažení jednoho lana na maximální délku.

Vlastnosti - Ručně vyrobeno v Evropě, garantujeme vysoké bezpečnostní standardy a nejodolnější materiály. - Ochranný obal je vyroben z materiálu CORDURA, který je odolný vůči oděru, vodě a těžkým povětrnostním podmínkám, použity jsou popruhy a parašutistické nitě té nejvyšší armádní kvality. - Variabilní systém na uchycení lan. - Hliníkové horolezecké karabiny testované pro extrémní síly, s možností uzamknutí karabiny pro zabránění ztráty či krádeže. - Příslušenství je vystláno neoprenem pro větší pohodlí a bezpečnost. STAHUJ : • MINI COBRA KIT specifikace (PDF) • Tréninkový manuál (PDF) • COBRA vs. Lodní lana (PDF) • GUN-eX Katalog 2018 (PDF)

Technické detaily: Délka lana: 2,7 m Délka při maximálním natažení: 8 m Hmotnost balení: 3 kg Jak cvičit s GUN-eX® MINI COBRA KIT ukáže Jan Marvan : Video GUN-eX® MINI COBRA KIT : Více videí, jak s lany cvičit a týdenní workouty najdete zde . A kdo si GUN-eX® lana také oblíbil? Například Lukáš Konečný - WBO mistr světa do 74 kg Al Wahda fotbalového týmu ze Spojených emirátů. • Proč zvolit GUN-eX®? (PDF)

rozdily_mezi_gun-ex_produkty (2)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pružná lana Gun-eX®
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: