PRUŽNÁ LANA GUN-EX® DOUBLE TRAINER (DUO TRAINER)

PRUŽNÁ LANA GUN-EX® DOUBLE TRAINER (DUO TRAINER)
3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Přepravní společností:středa 14.4.

GUN-eX® DOUBLE TRAINER je pro všechny.

GUN-eX® DOUBLE TRAINER jsou 2 elastická lanamanžety z neoprenu, které lze připevnit k zápěstí nebo kotníkům. To vám umožní snadno a rychle přejít z jednoho cvičení na druhé a eliminuje nutnost držet se rukojetí, úchytů a tyčí. Dveřní kotva může být uzamčena zárubní nebo omotána kolem jakéhokoli předmětu

Můžete s ním trénovat doma, na zahradě, v garážiparkutělocvičně nebo kdekoli jdete. DOUBLE TRAINER váží pouze 1 kg (2,2 lbs) a má velikost tenisky. Zlepšete svou koordinaci a vybudujte core a sílu horní a dolní části těla.

Lana mají Safety Sleeve z materiálu Cordura, který vás chrání při tréninku. Lana jsou testována tak, aby vydržela více než 100 000 opakování. 

Hands Free Resistance Trainer váží pouze 1 kg, takže je jednoduché vzít kamkoliv s sebou a zároveň cvičit ve velmi malých prostorech.

 

Proč DOUBLE TRAINER:

Trénink celého těla, ať už se jedná o CORE, horní či dolní polovinu těla. Rozvoj síly ať již pomalým silovým pohybem a nebo dynamičtější formou. Na sovje si přijdou i ti, kteří preferují rozvoj koordinace, mobility a flexibility.

DOUBLE TRAINER se da použít nejenom na rozvoj síly svalových skupin, ale i jako vhodný nástroj pro stretching, kde odpor elastické rezistance vytváří ideální podmínky pro protažení svalu. 


VýrobceGUN-eX®