Držák na 5 olympijských os Tiguar

Kód: TI-WS005
Novinka
Značka: Tiguar
2 699 Kč 2 231 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Lehký a kvalitní, pěkný na pohled, šetřící prostor. To jsou ve zkratce největší benefity nového držáku na olympijské osy od značky TIGUAR.

Olympijské osy nejsou součástí!

Ke stěně se připevňuje pomocí hmoždinek, které nejsou součástí. Jejich výběr (typ, průměr a délka) by měl záviset na typu stěny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní a ergonomický nástěnný držák navržený tak, aby pojal až 5 olympijských os ve svislé poloze.

Je navržen pro komerční použití, poskytuje snadný přístup k vybavení, umožňuje maximální využití prostoru a pomůže udržet pořádek.

NEZBYTNÉ VYBAVENÍ KAŽDÉ POSILOVNY

Udržovat pořádek a čistotu ve fitness klubu je velmi důležité nejen z hlediska bezpečnosti, hygieny, ochrany vybavení, nebo pohodlí. Důležitý je první dojem, který klub udělá na nové klienty.

Držák je řešení, které jednou provždy vyřeší problém odložených os na náhodných místech a zajistí, že vybavení bude vždy na svém místě.

Olympijské osy nejsou součástí!

Připevňuje se pomocí hmoždinek, které nejsou součástí balení

PEVNÉ UCHYCENÍ, SNADNÁ MONTÁŽ

Další výhodou držáku jsou jeho malé rozměry a snadní způsob připevnění, které nezabere velký prostor a nemusíte měnit uspořádání posilovny. Držák zabírá málo místa a snadno se připevňuje. Ke stěně se připevňuje pomocí hmoždinek, které nejsou součástí balení. Jejich výběr (typ, průměr a délka) by měl záviset na typu stěny, na kterou bude držák připevněn. Doporučujeme zvolit nosné stěny, například cihlové nebo betonové, které budou schopny odolat velkému zatížení. Výrobek má 4 připevňovací body, což zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a zaručuje maximální bezpečnost při používání.

Kromě profesionálních fitness klubů a tělocvičen se držák skvěle hodí i do menších, domácích posiloven. Do držáku lze zavěsit i běžné, neolympijské osy, které se připevní za uzávěry.

POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ A ŠPIČKOVÉ PROVEDENÍ

Držák umožňuje pohodlné zavěšení osy za rozšířenou část.

Absence ostrých hran a lakovaná povrchová úprava jsou zárukou, že nedojde k poškrábání ani otlučení os. Díky tomu se prodlužuje jejich životnost. Věšák je vyroben z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Unese až 5 olympijských os o celkové hmotnosti 100 kg. Díky modernímu minimalistickému designu a univerzálnímu černému barevnému provedení se držák na osy Tiguar skvěle hodí do uspořádání každé profesionální posilovny a fitness klubu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: