Bulgarian Bag profesionální 05 kg ESCAPE

Kód: WBBAG5
7 864 Kč 6 499 Kč bez DPH
Skladem za 12-14 týdnů
Možnosti doručení

Bulgarian Bag Professional ESCAPE je inovativní a jedinečný tréninkový pytel. Maximalizuje vaši sílu, svalovou výdrž, kardiovaskulární kondici, mobilitu a celkovou výbušnost. Vyrábí se ručně v Bulharsku s důrazem na odolnost a životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bulgarian Bag profesionální 5 kg 

ESCAPE nářadí, které vám neodpustí žádnou chybu a společně si dojdete pro super kondici. Takový je Bulgarian Bag. Ve špičkovém provedení od Escape zaujme každého klienta ve fitku a hodí se pro trénink nejen špičkových sportovních týmů. Tvar nářadí Bulgarian Bag je speciálně vytvořen pro posílení horní i dolní poloviny těla, přičemž velký důraz je za všech okolností kladen na sílu uchopení. Tři různé tipy držadel umožňují atletům provádět cviky za využití různých úchopů. Stačí jej zavěsit na ramena a dřepy či skoky se hned stanou náročnější a efektivnější.

Bulgarian Bag se stal skvělou pomůckou pro funkční trénink. Jde o jedinečnou pomůckou jak pro atlety olympijského kalibru, tak pro běžné fitness nadšence. Pokud hledáte cvičební metodu či trénink, který maximalizuje vaši sílu, svalovou výdrž, kardiovaskulární kondici, mobilitu a celkovou výbušnost, pak je pro vás trénink s bulharským pytlem to pravé!

Vyrábí se ručně v Bulharsku s důrazem na odolnost a životnost, aby odolal různým nárazům. Syntetický povrch vaku lze snadno čistit. Bulgarian Bag se dodává v několika velikostech od extra malého po extra velký.
Bulharský olympionik Ivan Ivanov vyvinul tento posilovací vak výhradně pro Escape. Ve stejném provedení není k dostání nikde jinde na trhu.

V ČR pouze na e-shopu Vybavení fitness.

Jak si vybrat svůj Bag:

  • Malý 5 kg - žluté pásky: doporučeno pro ženy či juniory
  • Malý 8 kg - zelené pásky: doporučeno pro sportovce do 60 kg
  • Medium 12 kg - červené pásky: doporučeno pro sportovce do 80 kg
  • Velký 17 kg - stříbrné pásky: ideální pro sportovce až do 110 kg
  • Extra velký 22 kg - hnědé pásky: doporučeno pro elitní závodníky

Jak cvičit s Bulgarian Bagy:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bulgarian bagy
Záruka: 2 roky
Homtnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: