Základna boxovacího totemu Escape

Kód: RE-21422
25 289 Kč 20 900 Kč bez DPH
Skladem za 12-14 týdnů
Možnosti doručení

Náhradní základna boxovacího totemu Escape zajišťuje stabilitu boxovacího totemu. Nepoškozuje podlahu sportoviště.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní základna boxovacího totemu od Escape je součást boxovacího totemu. Boxovací totem na rozdíl od boxovacího pytle nevyžaduje žádné upevnění ke stropu či ke zdi. Boxovací totem dokáže stát samostatně kdekoliv, kam jej postavíte. Toto je oproti boxovacímu pytli veliká výhoda. Boxovací totem pomáhá ve zdokonalování techniky úderů a kopů. Je také ideální pro zvýšení síly a zlepšení přesnosti. Je vyroben z kvalitních materiálů, díky čemuž snese i hrubé a tvrdé zacházení. Vyřádí se na něm uživatelé všech různých schopností i věkových kategorií.

Velkou výhodou boxovacího totemu od značky ESCAPE je materiál použitý na základnu. Velmi kvalitní a přitom měkký materiál zajišťuje stabilitu boxovacího totemu. Nepoškozuje podlahu sportoviště. Totem se skládá ze dvou částí - základna a samotný pytel, (boxovací totem můžete zakoupit zde). Základna je vyrobena ze speciální pěny, která je silnější a zároveň odolnější než běžné plastové alternativy.

Boxovací pytel má na povrchu antibakteriální vrstvu, kterou lze lehce omývat a totem tak udržovat v čistotě. Obě části totemu lze od sebe oddělit, což umožňuje snadnou a bezproblémovou přepravu této boxovací pomůcky.

Hmotnost: 45 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxovací pytle
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: