Tiguar slam ball 4 kg

Kód: TI-SL0004
590 Kč 488 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
19.11.2021

Tiguar Slamball je ideální doplněk pro váš efektivní trénink díky kterému zlepšíte celkovou sílu, výbušnost a vytrvalost celého těla. Extrémně odolný a na úchop pohodlný slamball zaručuje pohodlí při cvičení a zabraňuje proti sklouznutí z vašich rukou. Je oblíbeným prvkem v tréninku Crossfitu, funkčním tréninku a při skupinovém tréninku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiguar Slam Ball je posilovací míč a ideální doplněk pro váš efektivní trénink. Zlepšíte díky němu celkovou sílu, výbušnost a vytrvalost celého těla. Extrémně odolný a na úchop pohodlný Tiguar Slam Ball je vytvořen tak, abyste s ním mohli házet o zem a trénovat tak dynamická cvičení.

Slam ball po nárazu na zem neodskočí, zůstává na svém místě, proto je oblíbeným prvkem v tréninku Crossfit, funkčním tréninku a při skupinovém tréninku, kdy je právě rychlost důležitým parametrem. Vysoké využití míče při tomto typu tréninku vyžaduje nadprůměrnou životnost, což zajistí kvalitní materiál.

Stabilita slam ballu je zaručena pískovou náplní v hmotnostech od 4 kg do 12 kg a směsí písku a litiny u slam ballu o hmotnosti 15 kg. Vnější materiál slam ballu zaručuje pohodlí při cvičení, pevný úchop a zabraňuje proti sklouznutí z vašich rukou. Skvělý design je samozřejmostí. Všechny slam bally jsou vyrobeny bez ftalátů.

Dostupné varianty: 4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Slambally - těžké míče na házení o zem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: