STRONGBOX - polohovací lavice s úložným prostorem

Kód: STRBOX2V2
74 899 Kč 61 900 Kč bez DPH
Skladem za 12-14 týdnů
Možnosti doručení

Vytvořte si svůj prostor pro funkční zónu se Strongboxem, polohavací lavicí s úložným prostorem pro fitness pomůcky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STRONGBOX neboli polohovací lavice s úložným prostorem osloví všechny, kteří mají smysl pro design, ale zároveň chtějí udržovat pořádek v malém prostoru. Skvěle doplňuje skupinové lekce, kde každý cvičící člen může mít své místo a mít tak pomůcky potřebné pro trénink ihned a přehledně u sebe. Zapomeňte před lekcí na zdlouhavé připravování fitness pomůcek pro všechny klienty. STRONGBOX to za vás vyřeší. Během lekce navíc členové mohou rychleji fitness pomůcky měnit a držet tak tempo stále na požadované úrovni.

Ocelová konstrukce zaručuje dlouhodobou pevnost a odolnost. Ergonomicky tvarované opěrky zad ve tvaru osmiúhelníku umožňují maximální pohodlí při cvičení, zatímco vaše záda zůstávají opřená.

STRONGBOX má 6 stupňů sklonu: 0 °, 15 °, 30 °, 45 °, 60 °, 80 °

Boční regály jsou vytvořeny pro uložení jednoručních činek: gumové jednoručky ESCAPE (2,5 kg - 15 kg), uretanové jednoručky ESCAPE (1 - 10 kg)

Police jsou rozděleny do úrovní, kam můžete uložit: 2x GRIPR (2 kg - 20 kg), 2x Kettlebell (4 kg - 32 kg), Expandery a jiné pomůcky

Rozměry: 1306 x 515 x 520 mm
Hmotnost: 90 kg

Vybavení není součástí balení produktu.

TIP EXPERTA:
Uložte si do STRONGBOXU 6 párů činek různých hmotností, aby byl vhodný pro každého. Vyberte si moudře svou výbavu, nakombinujte kardio, silová a výbušná cvičení, která vyžadují fitness pomůcky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací lavice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: