Spirit – Spinningové kolo Johnny G JB950

Kód: JB950
71 390 Kč 59 000 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Model Johnny G Spirit Bike představuje perfektní inovaci - s minulostí formovanou a propracovanou do budoucnosti. Elektronicky řízený systém magnetického odporu umožňuje uživatelům duplikovat, replikovat a rozlišovat jejich tréninky. Měřené výkony se zobrazují na přehledném LED displeji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JOHNNY G SPIRIT BIKE

Model Johnny G Spirit Bike představuje perfektní inovaci - s minulostí formovanou a propracovanou do budoucnosti. Elektronicky řízený systém magnetického odporu umožňuje uživatelům duplikovat, replikovat a rozlišovat jejich tréninky. Měřené výkony se zobrazují na přehledném LED displeji. Konzola ve tvaru kokpitu byla speciálně navržena pro dokonalou koncentraci těla i mysli a spojení jejich práce za úkolem dosažená maximálních výkonů.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Elektronicky řízený magnetický odporový systém s více možnostmi nastavení díky dotykovým bodům. Řemenový pohon dokonale simuluje pocit jízdy na skutečném silničním kole. Řídítka designována pro maximální pohodlí a nastavení odporu na dosah ruky, bez ohledu na to, jakou polohu během jízdy zrovna zaujímáte. Masivní ocelová konstrukce a trojitá prášková barva pro dlouhou životnost. Inteligentní elektronika podporující technologii Bluetooth® a ANT + ™.

SPECIFIKACE Mechanické

Hmotnost produktu: 69 kg

Rozměry produktu: 125 x 51 x 109 cm

Hmotnostní kapacita: 159 kg

Elektrický odpor: Elektronicky kontrolovaný magnetický odpor s více možnostmi nastavení díky dotykovým bodům

Obchodní záruka Rám: 10 let

Elektronika, části, provoz: 2 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklotrenažéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: