Escape Boxovací pytel THAI BAG

Kód: THAIBAG1
7 139 Kč 5 900 Kč bez DPH
Skladem za 12-14 týdnů
Možnosti doručení

Escape Boxovací pytel Thai Bag je perfektní pro trénink thajského boxu či MMA. Pytel je delší než klasické punchbag.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První Escape boxovací pytel uzpůsobený pro provádění thajského boxu a MMA stylu. Pořízením Escape Thai Bagu do svého fitness klubu dáváte všem jasnou zprávu: „Zde je dokonalé místo pro trénink MMA!“

Escape Thai Bag je delší než klasické punchbagy a poskytuje jedinečný pocit při úderech pěstí, loktů, kolen a dalších.

Vlastnosti:

  • Materiál: obal - PVC, vnitřek - pěna
  • Rozměry: délka - 180 cm, průměr - 35 cm
  • Váha: 54 kg 

BENEFITY PRO KLUBY: Autentický produkt vyvinutý pro vykonávání úderů obvyklých v MMA. Atraktivní pro nové členy, kteří mají rádi bojový trénink. Skvělé řešení pro boutique studia a jejich skupinové bojové lekce.

BENEFITY PRO OSOBNÍ TRÉNINK: Pro klienty představuje novou výzvu a nabízí osvojení si nových dovedností. Umožňuje pracovat na zvyšování síly, kondice a vytrvalosti klienta. Skvělé doplnění kruhového i osobního tréninku.

BENEFITY PRO UŽIVATELE: Zlepšuje vytrvalost, sílu v rotacích a celkovou kondici. Skvělý nástroj pro zábavný a efektivní bojový trénink. Skvělé pro trénink o samotě – nepotřebujete trenéra ani sparring partnera. Pružná pěna nabízí realistický pohyb a pocit skutečného lidského těla. Za všech okolností si dokonale zachovává tvar. Žádné prohlubně na něm neuvidíte. Díky neklouzavému a pevnému povrchu nabízí skvělé spojení při úderech a kopech. Přidejte do tréninku kardio aspekt díky úderům kolen a kopům. Velmi odolný a vhodný i pro ten nejtvrdší trénink.

Proč vybrat Escape Thai Bag?
Kluby stále více využívají popularitu bojových sportů včetně Goju-ryu, karate, Muay Thai, MMA, kickboxu a Jiu-jitsu. Uvědomují si, že používání trénovacích technik MMA není jen skvělý způsob, jak získat a sílu a zlepšit kondici, ale také že přitahuje nové členy a udržuje ty stálé. UFC nebo i český OKTAGON nebo XFN přitahují doslova masy diváků a nový příznivců bojových sportů. Escape Thai Bag je autentickým produktem určeným pro tento typ tréninku. S párem vhodných rukavic mohou uživatelé trénovat ve stylu MMA a dosáhnout skvělých výsledků, i když nemají v úmyslu někdy do ringu reálně dostat. Thajský pytel přemění vaše fitness centrum na skvělé místo, kde se mohou všichni nadšenci seznámit s tréninkem ve stylu MMA, který dnes stále nabývá na oblíbenosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxovací pytle
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: