Bulgarian Bag Fitness 17 kg ESCAPE (šedý)

Kód: FVBBAG17V3
7 139 Kč 5 900 Kč bez DPH
Skladem za 12-14 týdnů
Možnosti doručení

Bulgarian Bag Fitness ESCAPE  je inovativní a jedinečný tréninkový pytel. Maximalizuje vaši sílu, svalovou výdrž, kardiovaskulární kondici, mobilitu a celkovou výbušnost. Vyrábí se ručně v Bulharsku s důrazem na odolnost a životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bulgarian Bag Fitness 17 kg

ESCAPE Bulgarian Bag je inovativní a jedinečný tréninkový pytel, původně navržený a postavený pro olympijské zápasníky. Tvar Bulgarian Bagu, spolu s jeho různými možnostmi uchycení, umožňují řadu různých cvičení. Tato cvičení pomáhají zpevňovat trup, vybudovat přilnavost a sílu v předloktí nebo pomáhá zvyšovat mobilitu v klíčových kloubech, jako jsou ramena a boky.

Bulgarian Bag je opravdu kondiční nástroj, který je ideální pro všechny, kteří se chtějí posunout dále ve svém funkčním tréninku. Lze jej aplikovat na řadu tréninkových technik a může být použit na skupinové lekce, kruhové tréninky, osobní tréninky a kondiční trénink. Jde o jedinečnou pomůckou jak pro atlety, tak i pro běžné fitness nadšence. Pokud hledáte cvičební metodu či trénink, který maximalizuje vaši sílu, svalovou výdrž, kardiovaskulární kondici, mobilitu a celkovou výbušnost, pak je pro vás trénink s bulharským pytlem to pravé!

Vyrábí se ručně v Bulharsku s důrazem na odolnost a životnost, aby odolal různým nárazům. Syntetický povrch vaku lze snadno čistit. Bulgarian Bag se dodává v různých velikostech.
Bulharský olympionik Ivan Ivanov vyvinul tento posilovací vak výhradně pro Escape. Ve stejném provedení není k dostání nikde jinde na trhu.

V ČR pouze na e-shopu Vybavení fitness.

Dostupné hmotnosti: 

  • 5 kg zelený
  • 8 kg modrý
  • 12 kg červený
  • 17 kg stříbrný/šedý
  • 22 kg stříbrný/šedý

Rozměry:

  • 620 mm x 410 mm x 1450 mm

Jak cvičit s Bulgarian Bagy:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bulgarian bagy
Záruka: 2 roky
Homtnost: 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: