Závěsný systém TRX® SWEAT (Originální produkt TRX®)

Kód: TRXX-SWEAT
5 490 Kč –30 %
Závěsný systém TRX® SWEAT (Originální produkt TRX®)_01
5 490 Kč –30 % 3 843 Kč 3 176 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
2.8.2021
Originální produkt s ochrannou známkou TRX® Vhodný pro domací použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TRX® Sweat System byl vytvořen pro zvýšení pevnosti, síly a vytrvalosti při spalování tuku a budování svalstva. Pokud se chcete dostat na další fitness úroveň s pomocí závěsného systému TRX®, pak je pro vás tou pravou volnou TRX® Sweat System.

Zábavné a variabilní tréninky pomohou spalovat tuky, budovat svalstvo, zlepšovat mobilitu a zpevňovat střed těla. TRX® Sweat System vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů kdekoliv se vám zamane.

Balení obsahuje:

  • Závěsný systém TRX® Sweat 
  • mobilní aplikace na 7 dní zdarma
  • 6 TRX video tréninků zdarma
  • Plakát se cviky v 7 jazycích
  • Závěsnou kotvu pro zavěšení do dveří
  • Vak na uložení TRX® Sweat 

mobilní aplikace: Individualizované tréninky světově uznávaných trenérů v audio i video provedení Variabilní tréninky Synchronizace s hlavními pomůckami Možnost přidání vlastní hudby do tréninku Tréninkové programy zahrnují běh, závěsný trénink, jógu, cyklistiku a funkční trénink Včetně 6měsíčního TRX® členství

Nosnost 159 kg 7 jednoduchých pohybů = 100 % tréninku

Cvičení TRX je založeno na 7 základních pohybech. Jedná se o tlak, tah, dřep, vzpor, rotace, předklon a výpad. S jejich pomocí dosáhnete stanovených fitness cílů v minimálním čase, posunete vaše fitness já na jeho nejlepší možnou verzi a navíc zlepšíte i způsob, jakým se hýbete, cítíte a myslíte! Jeden produkt. Bezpočet pohybů. Nekonečné možnosti. Tréninková PREMIUM aplikace TRX® zdarma na 7 dní zdarma, 6 tréninkových videí, které Vám umožní začít trénovat okamžitě. Vyberte si podle cílů a životního stylu z nepřeberného množství namluvených nebo natočených tréninků, kde profesionální trenéři povedou každý váš krok.

Můžete zvolit i speciální rozvržení tréninků, které zajistí maximální výsledky v minimálním čase Trenéři vás provedou přes širokou škálu tréninků, které si zamilujete. Jedná se o závěsný trénink, funkční trénink, HIIT a také Jógu Fitness plakát je přeložen do 7 jazyků a zahrnuje 2 celé tréninky Je vědecky dokázáno a v praxi ověřeno, že trénink na TRX® aktivuje více svalstva a přináší skvělé výsledky v minimálním čase Skvělé pro všechny věkové a fitness kategorie a jakýkoliv cíl

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TRX® na doma
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: