TRX® Wall Ball

trx Medicinbal1
od 2 166 Kčod 1 790 Kč bez DPH
Přepravní společností:středa 14.4.

 

trx Medicinbal3

TRX® Wall Ball se řadí mezi medicinbláy, ale s tím rozdílem, že je vyroben z polyuretanové kůže a jeho průměr je větší než klasický medicinbál.

S TRX® Wall Ballem může cvičit každý. Ze široké škály hmotností si vybere úplný začátečník ale i pokročilý sportovec. Díky jednoduchým cvikům lze posílit velké množství partií po celém těle! Například tradičním házením o stěnu s dřepy právě s TRX® Wall Ballem si začnete budovat silná a svalnatá stehna, hýždě, lýtka, tricepsy, mohutná ramena a v neposlední řadě také břišní svalstvo. Zlepšíte si také fyzickou kondici a začnete nabírat svalovou hmotu.

TRX® Wall Bally jsou vyrobeny z odolného vinylového pláště se zesílenou konstrukcí švů. Vydrží tak náročné používání. Speciální vnitřní náplň pomáhá wall ballu udržet svůj tvar a při odrazech či hodech se snadno a bezpečně chytá.

Průměr medicinbálu 35 cm k dispozici v různých hmotnostech: 4 lb (1,8kg) , 6 lb (2,7kg) , 8 lb (3,6kg) , 10 lb (4,5kg), 12 lb (5,4kg), 14 lb(6,4kg), 16 lb (7,2kg), 18 lb (8,2kg)  a 20 lb (9,1kg).

Na našem eshopu najdete velký výběr dalšího TRX NÁŘADÍ.

Jsme oficiálním distributorem TRX® závěsných systémů a TRX® nářadí pro ČR a SR (partnerem společnosti 3D FITNESS).

 

Podívejte se, jak s Wall Ballem cvičit, případně, jak jej využít k cvičení na TRX®:

A jak může vypadat vaše studio s TRX nářadím se můžete podívat v tomto ukázkovém videu:

 

VýrobceFitness Anywhere LLC