Tiguar stojan na nakládací činky větší (řada smart line)

Kód: TI-SXPL001
19 900 Kč 16 446 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Stojan pojme 16 nejnovějších nakládacích činek Butterfly nebo 12 nakládacích činek Powergym. Jednoduchost a elegance stojanu spolu s činkami podtrhne moderní design a osobitost interiéru místnosti.

Rozměry
výška: 180 cm
šířka: 79 cm 
hloubka: 45 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová řada Tiguar smart line je koncipována a připravena k vlastní montáži, úpravám a snadnému pohybu. Plochá, kompaktní silueta stojanů šetří místo v tělocvičně i fitness centru. Umožňuje intuitivní přístup k náčiní. Vyměnitelné příslušenství umožní individuální přestavbu systému a jeho přizpůsobení měnícím se potřebám uživatele. Jednoduchý tvar, vysoká funkčnost a překvapivě atraktivní cena jsou základními charakteristickými rysy nové řady stojanů Tiguar.

Stojan na činky byl vyroben z nejkvalitnějšího materiálu. Pevnými prvky stojanu jsou základna a dlouhý profil, ke kterému jsou připevněny dvojité závěsy pro kotouče a jeden čtyřnásobný závěs pro zavěšení tyčí. Stojan pojme 16 nejnovějších nakládacích činek Butterfly nebo 18 nakládacích činek Powergym. Jednoduchost a elegance stojanu spolu s činkami podtrhne moderní design a osobitost interiéru místnosti.

Rozměry
výška: 180 cm
šířka: 79 cm
hloubka: 45 cm

Činky nejsou součástí produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na činky a kotouče
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: