Tiguar overball - olivový

ESHOP_tiguar-easyball-2-oliwka.jpg
169 Kč 140 Kč bez DPH
Přepravní společností:středa 14.4.

Minimální odběr od 5 kusů.

 

 Mezi škálu balančních pomůcek se také řadí malý, měkký, a velmi lehký míček overball.

Tento malý míček byl původně vyvinut pouze pro dechová cvičení – díky nafukování přímo ústy umožňuje zvětšování objemu plic, hlavně u dětí.

Nicméně v dnešní době poskytuje také zajímavé možnosti pro cvičení. S overballem lze provádět cvičení uvolňovací, protahovací, posilovací nebo balanční (cviky pro dodržení rovnováhy). Všechna tato cvičení jsou důležitá jak pro správné držení těla, tak pro dobrou funkci orgánů.overball.jpg

Díky overballu lze při cvičení zapojit hluboký stabilizační svalový systém a procvičit tak svaly, které se při normálním posilování nezapojí vůbec nebo jen velmi málo. Overball je vhodný jako rehabilitační pomůcka kolene po zranění či bolestivých částí bederní páteře.

S Overballem cvičí zejména ženy, nicméně jej mohou využít také děti, kde se funkce overballu  proměňuje v hračku – míč.  Je možné ho používat stejně jako klasický míč na házenou, vybíjenou atp., ale díky možnostem tvarování i na různé jiné hry.

Overball se může používat jak plně nafouklý, tak i podhuštěný. Čím více je míček nafouklý, tím se cvičení stává náročnějším.

Overball  doporučují jak fitness trenéři, tak fyzioterapeuté a rehabilitační kliniky.

Dostupné rozměry a barvy:

-  průměr 23 cm
-  barvy - olivová, fialová

-  max.nosnost 120 kg

 

  

Ilustrační video s cviky s overballem Tiguar:

ilustrační video

 

Barvaolivový
VýrobceTIGUAR