Spirit – Airbike AB900

Spirit – Airbike AB900
Běžná cena s DPH 34 990 Kč 24 900 Kč 20 579 Kč bez DPH
Přepravní společností:na dotaz

Speciální rotoped se vzduchovým odporem Airbike AB900. Místo klasického zátěžového kola využívá velkého ventilátoru, který navyšuje odpor v závislosti na tom, jak rychle šlapete. A navíc posilujete nejen nohy, ale i ruce, záda a prsní svaly. 

Klasický design klasické modality. Přesně to přináší model AB900. Díky dynamickému vzduchem poháněnému odporovému systému se toto fitness kolo hodí pro všechny typy tréninků – od nízkých otáček a rehabilitace při nízkém zatížení až po vysoký výkon nebo trénink o vysokém výkonu ve wattech. Odpor odpovídá úsilí vynakládanému uživatelem, nastavení pro horní část těla lze individuálně přizpůsobit, díky čemuž AB900 poskytuje efektivní trénink celého těla. Díky kompaktnímu designu jej ve svém zařízení můžete umístit prakticky kamkoliv. Vzduchový rotoped Airbike AB900 dostane váš trénink na mega úroveň!

  

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Trénink celého těla: Vzduchem poháněný odpor představuje výzvu pro spodní i horní část těla, což uživateli umožňuje zapojit více ruce či nohy, nebo obojí a zajistit si tak efektivní trénink celého těla.

Robustní design: Vysoce odolný, aby vyhověl i těm nejnáročnějším tréninkům s vysokou intenzitou.

Odpor ventilátoru: Standardní integrované čelní sklo, které zabraňuje zpětnému rázu a maximalizuje tak pohodlí uživatele.

Pevná konstrukce a provedení: Žádné kývání ze strany na stranu, ale robustní provedení a tím pádem i kvalitní trénink.

 

SPECIFIKACE

Mechanické

Hmotnost produktu: 54 kg

Rozměry produktu: 122 x 66 x 133 cm

Hmotnostní kapacita: 159 kg

 

Elektrické

Srdeční frekvence: Pouze telemetricky (hrudní pás s měřičem je nutné koupit zvlášť)

Odpor: Neomezený odpor vzduchu

VýrobceSPIRIT