Spirit – Eliptický trenažer CE800, černý

Kód: S-CE800-B
68 244 Kč 56 400 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
19.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eliptický trenažer CE800 je navržen s ohledem na pohodlí, spolehlivost a estetický vzhled. Uživatele si získá správnou ergonomií a biomechanikou, plynulým a tichý krokem, důležitou zpětnou vazbou v podobě cvičebních dat a náročnými programy, díky nimž budou dodržovat pravidelnou cvičební rutinu.

Tato jednotka nabízí řadu tréninkových programů, bezdrátové i kontaktní měření srdeční frekvence, délku kroku 51cm, 40 úrovní odporu, setrvačník 13,6 kg a velké množství zpětné vazby v podobě dat zobrazených na konzoli. Tento model si získá každého, kdo miluje hladký pohyb a rozsáhlou zpětnou vazbu v podobě dat.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Vlastní generátor: Konzole této jednotky je napájena generátorem. Proto stroj nevyžaduje připojení k elektrice. Setrvačník: 13,6 kg setrvačník přidává na setrvačnosti (výstup v RMP a Wattech). Procentuální profil srdeční frekvence: Ukázalo se, že trénink srdeční frekvence je jedním z nejlepších způsobů měření efektivity vašeho tréninku. Náš procentuální profil srdeční frekvence poskytuje rychlou orientaci v procentech ve srovnání s maximální předpokládanou srdeční frekvencí. LED se rozsvítí v Amberu pro 50-60 %, Zelená pro 65 – 80 % a Červená pro 85 % a více.

Větrák: U eliptického trenažéru CE800 je standardním vybavením turbo chladící ventilátor. Díky tomu je trénink příjemnější a cvičenci u něj vydrží delší dobu.

Nožní pedály: Naše pedály mají 2⁰ inverze, které pomáhají během tréninku umístit tělo do anatomicky správné polohy.

SPECIFIKACE

Mechanické Hmotnost produktu: 109 kg

Rozměry produktu: 198 x 71 x 170 cm

Hmotnostní kapacita: 204 kg

Elektrické Srdeční frekvence: kontakt a telemetrie (Hrudní pás se prodává samostatně)

Odpor: 40 úrovní Obchodní záruka Rám: Celoživotní Brzdy a části: 5 let Provoz: 2 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: