Proč nakupovat u nás?

Jistota originálu

Pouze originální produkty, které jsou kvalitní a zdraví bezpečné. To je naše priorita. Spolupracujeme jen s výhradními dodavateli fitness nářadí a fitness hudby. Kvalita a bezpečnost našich produktů zaručena.


14 dní na vrácení zboží

Zboží, které si u nás zakoupíte, můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od jeho převzetí. Jak postupovat se dočtete v obchodních podmínkách. Zboží zasílejte pouze na adresu našich skladů: VYBAVENÍ FITNESS s.r.o., Orlická kasárna 1491, Žamberk, 56401. Na jiné adrese nebudou zásilky přijaty.


Doprava ZDARMA

Ušetříte peníze, bereme to na sebe. U produktů v ceně nad 3 000,- Kč jdou náklady na dopravu na nás. Ceny jsou finální a díky vlastnímu skladu expedujeme dostupné zboží do 24 hodin od objednání.


Individuální cenové nabídky

Pokud hledáte fitness vybavení za lepší ceny, rádi vám při větším množství zašleme cenovou nabídku s individuální slevou. Požadavky na individuálně sestavenou cenovou nabídku zasílejte na email: info@vybavenifitness.cz.


Audio ukázky

Poslechněte si audioukázky v našem e-shopu u všech nabízených CD. Máte tak jedinečnou šanci vybrat si nejvhodnější hudební tituly pro vaše lekce.


Odborné články a poradenství

Žárlivě si střežit informace z oboru? Nic pro nás – rádi se o naše znalosti rozdělíme. Pravidelně píšeme odborné články a novinky ze světa fitness, skupinového a funkčního tréninku.


Zákaznický servis

Naší prioritou je spokojenost zákazníka. Požadavkům se snažíme maximálně vyjít vstříc. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém nebo budeš chtít poradit při výběru zboží, jsme tady.