trenujzdomu

dezinfekce

Proč nakupovat u nás?

Jistota originálu

Pouze originální produkty, které jsou kvalitní a zdraví bezpečné. To je naše priorita. Spolupracujeme jen s výhradními dodavateli fitness nářadí a fitness hudby. Kvalita a bezpečnost našich produktů zaručena.


14 dní na vrácení zboží

Zboží, které si u nás zakoupíte, můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od jeho převzetí. Jak postupovat se dočtete v obchodních podmínkách.


Doprava ZDARMA

Ušetříte peníze, bereme to na sebe. U produktů v ceně nad 3 000,- Kč jdou náklady na dopravu na nás. Ceny jsou finální a díky vlastnímu skladu expedujeme dostupné zboží do 24 hodin od objednání.


Audio ukázky

Poslechněte si audioukázky v našem e-shopu u všech nabízených CD. Máte tak jedinečnou šanci vybrat si nejvhodnější hudební tituly pro vaše lekce.


Odborné články a poradenství

Žárlivě si střežit informace z oboru? Nic pro nás – rádi se o naše znalosti rozdělíme. Pravidelně píšeme odborné články a novinky ze světa fitness, skupinového a funkčního tréninku.


Zákaznický servis

Naší prioritou je spokojenost zákazníka. Požadavkům se snažíme maximálně vyjít vstříc. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém nebo budeš chtít poradit při výběru zboží, jsme tady.

Komplexnější fitness stroje rádi ZDARMA nainstalujeme a seřídíme. Poradíme, jak stroje používat a udržovat, aby co nejlépe (a nejdéle) sloužily.