O nás

Možná jsme internetový portál, ale tvoří nás skuteční lidé. Jezdíme s vámi na nejrůznější akce a veletrhy. Chodíme s vámi cvičit a stojíme vedle vás při skupinových lekcích. Sportujeme rádi a často.

Od fitness huby po fitness vybavení

Začínali jsme s prodejem hudby na cvičení. A teď jsme v této oblasti jedni z nejlepších. Trh sledujeme dlouho a nenecháme si nic ujít. Díváme se a posloucháme. Víme, co zrovna frčí, na co se vám dobře cvičí a které skladby vás dokážou vyhecovat k maximánímu výkonu.

To byl ale teprve začátek. Řekli jsme si: “Co na trhu ještě chybí?” Odpovědi jsme hledali v šedivých a smutných fitness centrech, kterých byly po republice stovky. Najednou nás to trklo. Vždyť z fitka by měla sálat energie. Proč by mělo být šedivé. Naopak. Mělo by být barevné a veselé. Mělo by být hravé a příjemné. Člověk se tam přece musí cítit dobře. Když jde do posilovny nebo na skupinovou lekci, měl by se těšit, že konečně vezme do ruky nějakou designovou pomůcku.
Černá a šedivá pro nás není dost dobrá. Přišli jsme s moderním designem, ladnými křivkami, příjemným materiálem a hi-tec technologiemi. Přišli jsme se sexy vybavením.

Tohle jsou důvody proč jsme se stali výhradním zastupitelem značky TIGUAR.

Nezapomínáme ale ani na to, co zrovna hýbe světem fitness. Chcete BOSU® - máte ho mít. Chcete novinku ze Švédska FLOWIN® - dojedeme pro ni. Chcete prestižní TRX® - i tady jsme certifikovanými distributory.

 Všechno co nabízíme, jsme vyzkoušeli. Se sluchátky na uších jsme vyslechli všechny aerobik písničky. Jako s pírkem jsme si házeli s medicinbálem a poctivě jsme zvedali kettlebelly. Natahovali jsme gumy a zkoušeli jsme co nejrychleji prokličkovat mřížkou. Dřepovali jsme na BOSU a s podložkou a válcem jsme chodili na pilates. Víme, co prodáváme. Zeptejte se nás.

Jsme tu pro jednotlivce, trenéry, majitele fitness

Na skladě máme pro každého něco. Dokážeme uspokojit ty z vás, kteří rádi cvičíte doma a potřebujete základní pomůcky třeba na jógu nebo pilates.
Pro radu nebo s dotazem či přáním se na nás můžou obrátit také instruktoři a trenéři. Právě pro ně máme v regálech srovnaná CD s hudbou a taky poloprofesionální vybavení, které můžou potřebovat při svých lekcích.

Plníme vaše sny

Nabízíme řešení i pro majitele fitness center. Jestli teprve stavíte a potřebujete svoje sny proměnit ve skutečnost - jsme tady pro vás. Jestli jste už postavili a cítíte, že potřebujete změnu - pro vás jsme tady taky.

Kontaktujte nás info@vybavenifitness.cz a připravíme vám individuální cenovou nabídku.

 

 

 

 

Žádné vaše přání pro nás není nesplnitelné.

Naše sklady jsou opravu veliké a plné až po střechu. Všechny krabice už se těší, až je naložíme do auta a přivezeme až k vám.

 

WWW.VYBAVENIFITNESS.CZ