Časté dotazy

Objednávky

Když si objednám zboží přes internet, mohu si jej vyzvednout osobně?

Ano. Při objednání zboží přes e-shop si můžete domluvit osobní odběr, v prodejně Žamberk.

Stačí nás telefonicky kontaktovat nebo nám zašlete email a zboží pro Vás připravíme k vyzvednutí.

 


Jak zjistím stav své objednávky?

Po zalogování v sekci "Objednávky" naleznete všechny potřebné informace týkající se objednávky včetně předpokládaného data dodání zboží. O stavu své objednávky budete také průběžně informováni prostřednictvím emailu.

 


Kdy mohu objednané zboží očekávat? 

Dostupnost zboží se zobrazuje u každého produktu. O vyřízení své objednávky budete průběžně informováni prostřednictvím emailu. Stav objednávky lze také sledovat po přihlášení na www.vybavenifitness.cz v sekci "Objednávky". Pokud vám email nedorazí během několika hodin, zkontrolujte složku SPAM či hromadné.

 


Jaké osobní údaje vyžadujeme a jaká je jejich ochrana?

Od zákazníka vyžadujeme pouze údaje nutné k vyřízení vlastní objednávky. Nevyžadujeme žádná rodná čísla apod. Prakticky stačí uvést pouze jméno, adresu, telefonní číslo a e-mail, abychom věděli, kam zásilku odeslat, a kde je možno konzultovat případné nejasnosti. Veškeré osobní údaje poskytnuté zákazníkem jsou chráněny před zneužitím, jsou využívány výhradně pro komunikaci se zákazníkem a nejsou poskytovány žádné třetí straně.

 


Jak mám postupovat v případě vrácení zboží?

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, v zákonné lhůtě 14 dnů ho bez problémů můžete zaslat zpět. Nepoškozené zboží s kopií faktury a číslem účtu zašlete na adresu: VYBAVENÍ FITNESS s.r.o., Orlická kasárna 1491, Žamberk, 564 01. Nikdy nezasílejte zboží jinam. Na poště nebo na dobírku nebudou zásilky převzaty. Upozorňujeme, že náklady spojené s vrácením zboží hradí kupující.

 

Různé

Musím se do elektronického obchodu registrovat?

Samozřejmě nemusíte, ale přicházíte tak o některé výhody. Registrovaný uživatel nemusí při každém nákupu vyplňovat fakturační a doručovací údaje. Navíc, registrovaný zákazník může po přihlášení sledovat historii svých objednávek, vidí přehled faktur + může sbírat body ve věrnostním systému, za které poté může objednat zboží zadarmo. Můžeme Vám také zasílat informace o akcích a mimořádných slevách v našem e-shopu. Pokud jste se tedy rozhodli využít našich výhod, zaregistrujte se.


Co mám dělat, když nemohu najít ve vyhledávači žádaný produkt?

Zkontrolujte, zda máte správný kód produktu. Vyhledávat můžete také přes klíčová slova. Pokud se produkt nezobrazuje ani v jednom případě, zboží je zřejmě vyprodáno a není již v prodeji.


 

TRX® závěsný systém

Jaká je nejvyšší možná výška, kam se dá TRX zavěsit?

Doporučená maximální výška zavěšení TRX je 2,7 m.

Nalezli jsme na internetu levnější dodavatelé TRX. Jak poznám, které eshopy nabízejí originální a testované produkty?

Jediní autorizovaní prodejci produktů TRX v České Republice a na Slovensku:

www.vybavenifitness.cz

www.3dfitness.cz - Výhradní dovozce


Jaký rozdíl je mezi TRX HOME, TRX PRO a TRX Army?

TRX Pro Kit je přizpůsoben do fitness center a ke komerčnímu využití pro intenzivní tréninky. Je nejodolnější z celé série TRX s více možnostmi uchycení (součástí balení je i prodlužovák X-tender). Karabina je uzamikatelná (ochranma proti krádeži). Madla jsou gumová s kanálky pro odvod potu.

TRX HOME je přizpůsoben pro domácí použití a jednotlivce. Madla jsou pěnová (ochrama proti poničení domácnosti při zavěšení na dveře). Vhodné pro lidi, kteří chtějí využít pro osobní cvičení.

TRX Army je nejlehčí systém vojenské khaki barvy. Obsahuje komplexní program elitních vojenský jednotek s rozpisem cviků na 12 týdnů. V balení je zahrnut závěs na dveře + DVD Army force s aplikací pro vojenský intenzivní video-trénink do vašeho tabletu a mobilu ZDARMA.

 

Podrobnější srovnání modelů najdete v tabulce:

trx porovnání


Jaká je nosnost TRX Home Kit?

Nosnost TRX HOME je 160 kg.


Jaká je max. délka TRX HOME KIT?

Délka popruhů je 2,5 m. Lze prodloužit pomocí X-tenderu.